Strona główna1 » Aktualności
Kategorie
Hity sklepowe
Papier do tachografów cyfrowych

Papier do tachografów cyfrowych

15,00 zł brutto12,20 zł netto
Papier do tachografów Wysokiej jakosci, papier do tachografów cyfrowych. Bardzo dobra odpornośc na : ciepło, wilgotność, światło, tłuszcze, alkohol, plastyfikatory, wodę, zarysowania. Zgodny z dyrektywa EC Reg. 1791/2006 dla urządzeń wg. Aneksu…
Tacho-Timer 2 (29 lub 58 sek jazdy jako odpoczynek) 2 w 1

Tacho-Timer 2 (29 lub 58 sek jazdy jako odpoczynek) 2 w 1

270,60 zł brutto220,00 zł netto
  Wykożystaj wielokrotnie Tacho-Timer 2 (dwa tryby jazdy) 29 sek. na podjazdy, zatory drogowe czy przestawienie auta (korki, podjazdy na granicy, prom) 58 sek. na dłuższe podjazdy (podjazdy na placu) TACHO-TIMER 2 umożliwi efektywnie wydłużyć…

Aktualności

Komisja postanowiła wysłać do Berlina wstepne upomnienie, co jest pierwszym etapem procedury o naruszenie prawa UE. Procedura ta może w ostateczności skończyć się przed Trybunałem Sprawiedliwości UE, jesli Niemcy nie usuną uchybienia.
Stanowcza w tej sprawie od samego początku była polska komisarz Elżbieta Bieńkowska, która uważa, że niemieckie przepisy łamią unijne reguły dotyczące rynku wewnętrznego we Wspólnocie.
Niemcy mają dwa miesiące na dostosowanie się do unijnych wymagań. Jeżeli zignorują decyzję Komisji, to sprawa może zakończyć się dla Berlina pozwem do unijnego Trybunału i wysokimi karami finansowymi.

źródło - IAR i RMF24

Przejdź do strony głównej
Kontakt
  • TACHOGRAFY24.PL
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl